Nagrody PV Magazine rozdane! Jolywood zostało docenione.

Piotr Kramarczyk

Piotr Kramarczyk

W ostatniej edycji konkursu jedno z najważniejszych miejsc na podium zajęła marka Jolywood.

Zwycięzca? Jolywood, ogniwo TOPCon typu N

Początek roku zwykle kojarzy nam się z podsumowaniami. Owiane legendą są już wszelkie plebiscyty filmowe oraz konkursy wyłaniające największe gwiazdy sportu. W branży fotowoltaicznej także można otrzymać tytuł i trofeum. Jeśli jesteś pomysłodawcą i twórcą urządzeń do wytwarzania i magazynowania energii, masz szansę na zdobycie rynku, ale także nagród przyznawanych przez czołowy magazyn branży fotowoltaicznej „PV Magazine”. W ostatniej edycji konkursu jedno z najważniejszych miejsc na podium zajęła marka Jolywood. To z jej dokonań korzystamy, budując nowoczesne systemy fotowoltaiczne.

Branżowe nagrody — fotowoltaika wciąż się rozwija

Ceremonia rozdania nagród PV AWARDS 2020

Magazyn PV Global zbiera, opracowuje i publikuje codzienne informacje z całego świata dotyczące fotowoltaiki, rozwoju branży, nowości i innowacyjnych pomysłów firm z USA, Izraela, Chin, Indii, z państw Unii Europejskiej czy Ameryki Południowej. Magazyn znany jest także w Polsce, ponieważ producenci i wykonawcy instalacji fotowoltaicznych właśnie z niego czerpią najważniejsze informacje dotyczące rynku, przełomowych wynalazków i rozwiązań, jakie mogą oferować swoim klientom. Newsy pojawiające się na stronach magazynu mogą być dostarczane bezpośrednio na adres skrzynki mailowej. Nagrody Magazynu PV przyznane zostały na początku roku 2021 podczas wirtualnej ceremonii.

Konkurs Magazine PV

PV MAGAZINE

Kto może stanąć w szranki i zdobyć nagrodę magazynu? Przede wszystkim wszelkie innowacyjne firmy z branży PV, które stworzyły nowy produkt lub usługę. Magazyn przyjmuje zgłoszenia do nagród w sześciu kategoriach: moduły, falowniki, bilans systemu (BoS), systemy magazynowania energii akumulatorów (BESS), zrównoważony rozwój i produkcja. Zgłoszenie nic nie kosztuje i już warto pomyśleć o starcie w biegu po zwycięstwo w kolejnym roku.

Przez cały rok 2020 magazyn zbierał informacje o największych przełomach w tworzeniu systemów fotowoltaicznych i elementów do ich budowy. Żeby wybrać zwycięzców nagród, zgromadził zacne jury. Eksperci z całego świata specjalizujący się w branży energii słonecznej, kierując się określonymi kryteriami, przyznali nagrody we wszystkich powyższych kategoriach.

Jakie kryteria przyjmuje jury Magazynu PV? Przede wszystkim bierze pod uwagę to:

  • jakie problemy dla branży rozwiązuje zgłoszona technologia,
  • czym różni się od tych, jakie są już dostępne na rynku,
  • czy jest to technologia ekonomiczna i czy obniża koszty lub poprawia jakość wytwarzania i magazynowania energii słonecznej.

W tym roku w szranki stanęło aż 100 firm z całego świata. Konkurencja była więc ogromna, tym bardziej cieszą się zwycięzcy plebiscytu.

Zwycięzca? Jolywood, ogniwo TOPCon typu N

JOYWOOD materials

W kategorii „Materiały” bezapelacyjnie pierwsze miejsce zdobył producent z Chin, z którym sami współpracujemy. Jolywood, znany z tworzenia wydajnych ogniw, wprowadził technologię TOPCon typu N. Linie produkcyjne N-type przekraczają 2GW, a sprawność tych ogniw jest znacznie wyższa niż w przypadku konkurencji. Technologia TOPCon cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ już skutecznie została wykorzystana w niektórych z największych chińskich instalacji solarnych, m.in. w Sihong, Baicheng, Zhangjiakou. Marka oferuje też swoje nowatorskie moduły N-type w Europie i na Bliskim Wschodzie. Chociaż produkcja tych modułów była ryzykowna i finansowana ze sprzedaży folii termoizolacyjnej, widać, że się opłacała. W 2019 r. sprzedaż modułów zaczęła przynosić zysk. Nagroda PV Magazine tylko ugruntuje ich pozycję, zwiększy świadomość dotyczącą marki Jolywood i nagłośni sukces inżynierów z Chin. Przedstawiciele chińskiego producenta zakładają, że wciąż będą produkować ogniwa typu N, od N-PERT do N-TOPCon, N-type TBC i N-type TBC perowskitowe i rozwijać swoją technologię.

Ogniwa TOPCon typu N Jolywood w Hewes

Panele Jolywood są wydajne, wytrzymałe, a gwarancja obejmująca liniowy spadek mocy udzielana jest na 30 lat! Hewes jest stałym partnerem marki i sprzedaje moduły w ilościach paletowych, kontenerowych oraz pod wybrane instalacje. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem doskonałych ogniw, których jakość potwierdziło jury największego magazynu branżowego, prosimy o wiadomość mailową: kontakt@hewes.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zwycięzcy w 2020 roku Jolywood !!!

Jolwyood zwycięzca 2020 r.

Poczuj się jak zwycięzca Jolywood!

Czekamy na Twoje zamówienie!

Zadzwoń: +48 605 300 845

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje HEWES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością .

Related Articles