OFERTA JOLYWOOD BY HEWES

Piotr Kramarczyk

Piotr Kramarczyk

Fotowoltaika do kupienia online !

FOTOWOLTAIKA w sklepie internetowym bez wychodzenia z domu, czyli jak zaoszczędzić czas. Wybór najwyższej klasy komponentów to zajęcie czasochłonne.

Fotowoltaika z HEWES

Kiedy myślisz o instalacji fotowoltaicznej, od razu masz przed oczami czarne połacie błyszczących paneli. Jednak panele fotowoltaiczne to tylko najbardziej widoczny element fotowoltaiki i nie działają samodzielnie. Instalacja to zestaw mniej i bardziej skomplikowanych części, urządzeń elektrycznych, przewodów, elementów mocujących, dzięki którym panele przez lata utrzymują się na dachu nawet przy silnym wietrze i przetwarzają energię słoneczną w prąd płynący w gniazdkach. Niezbędne są też te urządzenia i części, które zabezpieczają fotowoltaikę przed awarią, zniszczeniem, przepięciami. Dlatego każdy element składowy, jego jakość, technologia, w której powstał, ma znaczenie dla Ciebie i Twojej prywatnej eko elektrowni.

Przykadowy zestaw fotowoltaiczny

Instalacja fotowoltaiczna — z czego się składa?

W HEWES sprzedajemy fotowoltaikę w całości i w poszczególnych elementach, montujemy ją na domach, na dachach firm i na gruntach, bazując tylko i wyłącznie na sprawdzonych i doskonałych wyrobach firm z całego świata. Wybieramy dla Ciebie te panele, systemy mocujące i falowniki, które docenione zostały w branży, ponieważ wyróżniają się trwałością i niezawodnością. Proponujemy takie części do instalacji fotowoltaicznej, które rzeczywiście przetrwają naście, a nawet kilkadziesiąt lat i nawet po 15-20 latach wciąż będą wytwarzać prąd do zasilania wszystkich elektrycznych urządzeń w Twoim domu lub w Twojej firmie.

Fotowoltaika do kupienia online

Powyższe produkty możesz kupić w naszym sklepie, jeśli jesteś instalatorem PV albo chcesz samodzielnie zbudować własną instalację fotowoltaiczna. Z tych samych paneli, falowników i mocowań korzystamy także wtedy, kiedy na zlecenie klientów budujemy instalację fotowoltaiczną. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat firm, których produkty dystrybuujemy, zapraszamy na nasze strony:

www.jolywood.hewes.pl

www.hewes.pl

Zakup fotowoltaiki w Hewes

Chcesz kupić całą instalację fotowoltaiczną lub tylko niektóre elementy? Zapraszamy do naszego sklepu online.

 • Klienci indywidualni mogą dokonać zakupu, płacąc przelewem lub korzystając z kredytu konsumpcyjnego udzielanego przez Santander Consumer Bank. Kredyt udzielany jest online, bez wychodzenia z domu, w kilka minut.
 • Firmy, rolnicy, instytucje mogą otrzymać leasing na zakup instalacji fotowoltaicznej lub zakupić ją, płacąc zwykłym przelewem gotówkowym. 

Kompleksowa instalacja fotowoltaiki

Naszej firmie możesz zlecić wszystkie prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznej:

 • Wykonamy projekt od A do Z razem z wizualizacją w programie PVSol. Projekt określi uzysk energii elektrycznej oraz zawiera symulację zacienienia.
 • Gotowy projekt będzie uzgodniony z rzeczoznawcą i specjalistą do spraw ochrony przeciwpożarowej.
 • Instalację sami zgłaszamy do zakładu energetycznego.
 • Robimy profesjonalne pomiary elektryczne.
 • Szkolimy właścicieli fotowoltaiki i jej użytkowników w zakresie obsługi instalacji fotowoltaicznej.
 • Stale monitorujemy zdalnie działanie instalacji.
 • Zapewniamy serwis instalacji w przypadku awarii oraz serwis okresowy.

Pakiet serwisowy dla naszych klientów

Klient, który skorzystał z oferty Hewes, może wybrać opcję dodatkowego serwisowania wszystkich elementów instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu nie musi pamiętać o przeglądach ani martwić się o prawidłowość funkcjonowania fotowoltaiki. Regularne przeglądy całej instalacji fotowoltaicznej przedłużają jej działanie i minimalizują występowanie awarii.

Gwarancja na fotowoltaikę z Hewes

Dzięki zamówieniu instalacji fotowoltaicznej z Hewes możesz spać spokojnie. Udzielamy wieloletnich gwarancji na poszczególne elementy fotowoltaiki. Jesteśmy pewni, że sprzedajemy i montujemy wydajne oraz bardzo trwałe produkty. 

 • 15 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne,
 • 30 lat na uzysk,
 • 3 lata rękojmi na wykonanie instalacji,
 • 30 lat gwarancji na system montażowy,
 • 2 lata gwarancji na zabezpieczenia przeciwprzepięciowe.

Czym wyróżniamy się na rynku?

Jako przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych, montażem i sprzedażą elementów do fotowoltaiki gwarantujemy:

Newsletter – świeże newsy dla naszych klientów

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w branży?

Jesteś głodny informacji o nowościach, przełomowych rozwiązaniach i nie chcesz, by ominęły Cię ciekawostki?

Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Wystarczy pozostawić swój adres mailowy, by otrzymywać informacje dotyczące instalacji fotowoltaicznych, vouchery na zakupy albo na darmową dostawę.

Related Articles