HEWES FOTOWOLTAIKA

OFERTA & USŁUGI       

Instalacje PV to nie wszystko! 

Naszym głównym celem jest rozwój odnawialnych źródeł energii jako rozwiązania przyjaznego środowisku, a jednocześnie dającego realne oszczędności w gospodarstwach domowych oraz przedsiębiorstwach.

Sprawdź co jeszcze możemy zaoferować !

FOTOWOLTAIKA

MAGAZYNY ENERGII

POMPY CIEPŁA

INFRASTRUKTURA DO ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

FARMY FOTOWOLTAICZNE

ROZWIEJ WĄTPLIWOŚCI

null
 • DLACZEGO ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

  Odnawialne źródła energii cieszą się coraz większym zainteresowaniem, również w polskich gospodarstwach domowych. Nic w tym dziwnego – są nie tylko ekologiczne, ale też niosą ze sobą spore oszczędności. Ile można skorzystać, wybierając system fotowoltaiczny do domu?

 • NAJWIĘKSZY KOSZT TO INSTALACJA

  Ceny systemów fotowoltaicznych nie są już tak wysokie, jak w czasach, gdy panele słoneczne były zupełną nowością. Mimo to dla przeciętnego gospodarstwa domowego wciąż mogą być problemem. Na szczęście z pomocą przychodzą specjalne programy dopłat, np. rządowy program “Mój prąd”, w którym można uzyskać nawet 5 tysięcy złotych wsparcia. Ponadto, jeżeli policzymy koszty tradycyjnej energii, może okazać się, że zakup instalacji zwróci się bardzo szybko

 • PROSTY SPOSÓB NA NIŻSZE RACHUNKI

  Prąd uzyskiwany dzięki fotowoltaice pochodzi ze słońca. Zależy więc tylko i wyłącznie od natury, a zewnętrzni dostawcy nie mają na niego żadnego wpływu. Można więc powiedzieć, że systemy fotowoltaiczne to darmowa energia! Jedynym kosztem, jest ten poniesiony na zakup i montaż instalacji oraz jej serwis. O rachunkach za prąd można zapomnieć. Brzmi kusząco, prawda?

 • SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

  Naszym głównym celem jest rozwój odnawialnych źródeł energii. HEWES stawia na fotowoltaikę i oferuje systemy renomowanych producentów. Zapewniamy najwyższą jakość i trwałość, a nasze instalacje są gwarancją spokoju na długie lata. Odnawialne źródła energii to przyszłość, ale dzięki naszym rozwiązaniom dostępna już teraz.

CO MOZEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

null

INSTALACJE

FOTOWOLTAICZNE

Nasza oferta obejmuje przygotowanie oraz montaż instalacji fotowoltaicznych i skierowana jest do odbiorców prywatnych (gospodarstw domowych), przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych.

Oferujemy instalacje szyte na miarę – dopasowane do możliwości oraz indywidualnych potrzeb klienta. Korzystamy z urządzeń renomowanych producentów. Wysoka jakość stosowanych rozwiązań gwarantuje bezpieczeństwo, trwałość i wydajność naszych instalacji.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty!

SYSTEMY

GRZEWCZE

Odnawialne źródła energii to nie tylko prąd – z powodzeniem można je wykorzystać również w systemach grzewczych.

W naszej ofercie znajdują się systemy grzewcze przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców, od klientów indywidualnych po przedsiębiorstwa. Stanowią doskonałe uzupełnienie naszych instalacji fotowoltaicznych – ich połączenie daje największe korzyści, zarówno dla domowego czy firmowego budżetu, jak i środowiska naturalnego.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę!

AUDYT

ENERGETYCZNY

Prowadzimy audyty energetyczne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Nasi eksperci określą charakterystykę energetyczną obiektu oraz pomogą dobrać optymalne rozwiązania.

Każdą instalację przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów, ale też możliwości, jakie daje nam charakterystyka poszczególnych obiektów. Odpowiednio przeprowadzony audyt energetyczny gwarantuje, że wybrane rozwiązania dadzą najlepsze efekty.

Nie czekaj i umów się na audyt energetyczny już dzisiaj!

SERWIS

Korzystamy z urządzeń renomowanych producentów. Jesteśmy pewni ich jakości i trwałości. Jednak nawet najlepszy sprzęt potrzebuje regularnego serwisu.

Czynności serwisowe gwarantują prawidłowe funkcjonowanie instalacji i pozwalają utrzymać ich sprawność na długie lata. Ryzyko awarii można zminimalizować, ale nigdy nie będzie ono równe zeru. Dlatego naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis instalacji fotowoltaicznych i systemów grzewczych.

Skorzystaj z usług serwisowych i ciesz się spokojem!

OFERTA KREDYTOWA

null
Wraz z naszym partnerem Snatander Consumer Bank oferujemy ofertę kredytową. Należymy do KNF.

Dlaczego zakup instalacji fotowoltaicznej na eRaty jest korzystny?

 • PARTNERSTWO UZNANYCH FIRM

  HEWES i Santander Consumer Bank daje pewność profesjonalnej i rzetelnej realizacji całej inwestycji pod względem technicznym i finansowym.

 • TO INWESTYCJA PRZYSZŁOŚCIOWA!

  W odróżnieniu od zakupu na raty typowych produktów, instalacja fotowoltaiczna obniża rachunki za energię elektryczną. Tym samym zarabia częściowo na spłatę rat.

 • OBNIŻONE KOSZTY EKSPLOATACJI

  Po spłacie rat, instalacja fotowoltaiczna przynosi już tylko zyski finansowe, obniżając koszty eksploatacji domu, a trwałość paneli PV jest zakładana na min. 25 lat!

 • BEZPIECZEŃSTWO

  eRaty to bezpieczna forma finansowania inwestycji. Wysokość rat spłacanych w całym okresie trwania kredytu jest stała, niezależnie od zmian wysokości rynkowych stóp procentowych.

 • OKRES FINANSOWANIA ZALEŻY OD CIEBIE*

  Sam zdecyduj jak długo chcesz spłacać kredyt. *Maksymalny okres kredytowania to 60 miesięcy.