Punkt dystrybucyjny Jolywood w Jędrzejowie !

Piotr Kramarczyk

Piotr Kramarczyk

Jolywood Puntk Dystrybucyjny Jędrzejów

Oferujemy szeroki asortyment, atrakcyjne ceny oraz krótki czas realizacji.

Jesteśmy Oficjalnym Dystrybutorem Jolywood w Polsce, wiodącego na świecie producenta ogniw i modułów bifacjalnych typu N-type TOPcon

Założona w 2008 roku firma Jolywood, koncentruje się na innowacyjnych badaniach i rozwoju, oraz wysokiej jakości produkcji fotowoltaicznych . Jolywood specjalizuje się w produkcji materiałów pomocniczych, ogniw i modułów słonecznych, integracji systemów i innych produktów. Jako największy na świecie producent folii ochronnych z 30% udziałem w rynku, firma Jolywood otrzymała nagrodę Top3 w dziedzinie kondycji finansowej od Photon.

Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co., Ltd, jest największym na świecie producentem modułów fotowoltaicznych typu N o mocy produkcyjnej 3GW. W procesie produkcji TOPCon typu N, firma Jolywood posiada pełne niezależne prawa własności intelektualnej. Firma otrzymała 99 patentów pokrewnych, w tym 58 udzielonych patentów i pozycji PCT5. Firma utrzymuje wieloletnią współpracę badawczą z renomowanym międzynarodowym Instytutem IMEC, Uniwersytetem Sun Yat-sen, Uniwersytetem Szanghaj Jiaotong.

Bifacialna technologia solarna Jolywood typu N jest szeroko stosowana. Seria Niwa, osiąga najwyższą w branży moc 615W, która jest najniższym rozwiązaniem LCOE. Produkty firmy TOPCon typu N zostały zastosowane w projektach zielonej energii promowanych przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju oraz w największej na świecie elektrowni typu N (Sihong 500MW).

Jolywood (Taizhou) Solar Technology Co., Ltd, nawiązała strategiczne partnerstwa z wieloma dużymi grupami branżowymi, takimi jak – National Power Investment Yellow River Hydropower i Shanghai Electric. Na rynkach zagranicznych wysokowydajne panele bifacial typu N zastosowano w największym projekcie słonecznym w Omanie na Bliskim Wschodzie.

Oferta jest skierowana do inwestorów indywidulanych oraz instalatorów. Oferujemy dostawy kompletnych systemów i rozwiązań w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych oraz elektrycznych w obiektach mieszkaniowych, usługowych i komercyjnych.

Sprzedajemy moduły w ilościach paletowych, kontenerowych oraz pod wybrane instalacje.

Moduły dostępne od ręki na magazynie w Polsce.

Oferta specjalna! Kup taniej w zestawie!

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

HEWES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Punkt dystrybucji:

HURTOWNIA ELEKTRYCZNA ELTRON

28-300 Jędrzejów woj. świętokrzyskie

Pińczowska 11

Tel: +48 605 300 845

E-mail: kontakt@hewes.pl

Related Articles