Moduły Jolywood

Oficjalny dystrybutor w Polsce

Dlaczego powinieneś wybrać Jolywood

Ogniwa słoneczne typu N-Type TOPCon posiadają wyższą wydajność, która znacznie przewyższa standard branżowy z ostatnich lat ogniw typu PERC. Dodatkowo, ogniwa typu N-Type TOPCon oferują znacznie lepszą wydajność w podwyższonej temperaturze. Ma to duże znaczenie na instalacjach, gdyż w realnych warunkach moduły pracują znacznie powyżej temperatur ujętych w stardardach STC, w których są badane.

Zdolność produkcyjna

Łączna moc wyprodukowanych bifacialnych modułów wynosi 3 GW a możliwości produkcyjne przekraczają aktualnie 5 GW.

Światowy lider

Dziś Jolywood jest największym na świecie producentem dwustronnych (bifacial) paneli półprzewodnikowych typu N.

Potwierdzona jakość

Niezależne testy przeprowadzone przez magazyn „PV Magazine” pokazały, że panele dwustronne posiadają najlepszy wskaźnik wyprodukowanej energii na kilowat mocy.

Skala projektów i zaufanie

Największa na świecie elektrownia fotowoltaiczna z użyciem Bifacialnych modułów w Omanie ma moc produkcyjną 125 MW. Natomiast Sihong to największa na świecie na wodna instalacja z modułami dwustronnymi o mocy 100 MW.

Nagrody i wyróżnienia

Wyróżnienie All Quality Metters Awards przyznawane przez TÜV Rheinland za moduły Bifacialne, co świadczy o najwyższej jakości produkowanych systemów fotowoltaicznych.

Jolywood w liczbach

Czysta, zielona energia w Twoim domu i firmie !

Lider w dziedzinie paneli typu „N” to także najlepsze wartości kluczowych parametrów technicznych, których pewność potwierdzają certyfikaty i 30 letnia gwarancja producenta.

MINIMALNA MOC WYJSCIOWA PO 30 LATACH
87%
EFEKTYWNOŚĆ PANELU
89%
WSPÓŁCZYNNIK BIFACJALNOŚCI
80%
SPRAWNOŚĆ
28%
0
Patenty
0 W
Moc panelu n-type
0 lat
Gwarancja producenta
HISTORIA

Fakty i informacje o Jolywood

Firma od dawna współpracuje w zakresie badań z belgijskim IMEC, Uniwersytetem Nanjing, Uniwersytetem SunYat-sen, Uniwersytetem Jiao Tong w Szanghaju oraz Uniwersytetem Nauki i Technologii Wschodnich Chin.

Jolywood to renomowany producent technologii fotowoltaicznych, specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych oraz materiałów do produkcji ogniw słonecznych. Firma została założona w 2008 roku i od tego czasu zyskała reputację jako wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań fotowoltaicznych.